Podobieństwa między FC-PGA2 i Pin grid array
FC-PGA2 i Pin grid array mają 2 rzeczy wspólne (w Unionpedia): FC-PGA, Procesor.
FC-PGA
Obudowa FC-PGA widziana od spodu; chip znajduje się z drugiej strony. FC-PGA (ang. Flip Chip Pin Grid Array) – wersja obudowy mikroprocesorów, w której chip jest umieszczony po przeciwnej stronie niż wyprowadzenia układu (piny), przeznaczona do montażu w podstawce Socket 370 stosowana w procesorach Pentium III oraz Celeron wyposażonych w rdzeń Coppermine.
FC-PGA i FC-PGA2 · FC-PGA i Pin grid array ·
Procesor
Procesor Intel Pentium (widok od dołu) LGA1366 Pomieszczenie wysokiej czystości (''Clean room'') w Glenn Research Center (NASA) Procesor (ang. central processing unit, CPU) – sekwencyjne urządzenie cyfrowe, które pobiera dane z pamięci operacyjnej lub strumienia danych, interpretuje je i wykonuje jako rozkazy, zwracając dane do pamięci lub wyjściowego strumienia danych.
Powyższa lista odpowiedzi na następujące pytania
- W co wygląda jak FC-PGA2 i Pin grid array
- Co ma wspólnego FC-PGA2 i Pin grid array
- Podobieństwa między FC-PGA2 i Pin grid array
Porównanie FC-PGA2 i Pin grid array
FC-PGA2 posiada 11 relacji, a Pin grid array ma 21. Co mają wspólnego 2, indeks Jaccard jest 6.25% = 2 / (11 + 21).
Referencje
Ten artykuł pokazuje związek między FC-PGA2 i Pin grid array. Aby uzyskać dostęp do każdego artykułu z którą ekstrahowano informacji, proszę odwiedzić:
